31 maja - Światowy Dzień Bez Papierosa


nie pale

31 maja - Światowy Dzień Bez Papierosa! Nie pal! Twoje zdrowie jest zbyt cenne!

 
Rodzinna Majówka 2016


majowka 2016

Dzień 29 maja stał się szczególnym dniem dla całej społeczności szkolnej Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Ryglicach, ponieważ spotkaliśmy się tradycyjnie na Rodzinnej Majówce. Najpierw powitaliśmy naszych gości na czele z panem burmistrzem mgr inż. Bernardem Karasiewiczem oraz wszystkich przybyłych na nasz festyn mieszkańców gminy.

Impreza obfitowała w przeróżne atrakcje. Na dobry początek odbył się turniej „Kocham Cię Polsko”, a po nim liczne występy muzyczne i teatralne. Obejrzeliśmy przedstawienie „Królewna się nudzi”, wysłuchaliśmy koncertu laureatów konkursu „Chrześcijaninem być”. Liczne konkursy stanowiły świetną okazję do integracji i przyniosły dużo śmiechu: było ubijanie piany na czas i obieranie jabłka, był konkurs plastyczny, nie obyło się również bez zawodów sportowych: biegów oraz meczu piłki nożnej.

Najmłodsi przeżywali wspaniałe chwile na dmuchanej zjeżdżalni i podczas zabaw z bańkami mydlanymi i chustą animacyjną. Dla nieco starszych był pokaz pierwszej pomocy oraz wystawa zwierząt egzotycznych. Wszyscy chętnie brali udział w loterii fantowej i korzystali z obficie zaopatrzonego bufetu: były ciasta, lody i kawa, zimne napoje, „swojski stół” pełen smakołyków i przekąski z grilla.

Tegoroczna „Rodzinna Majówka” odbyła się pod znakiem słońca na niebie i słońca w sercu: ciepła atmosfera, dużo śmiechu i dobrych rozmów, serdeczne spotkania, wielkie emocje – wszystko to sprawiło, że już czekamy na kolejny rodzinny piknik za rok.

Zobacz wiecej zdjęć

Tak bylo rok temu

 
Sukces Szymona Dudy w VIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Wędrówki z piórem" pod wyłącznym patronatem Małżonki Prezydenta RP - p. Agaty Kornhauser-Dudy


wedrowki
Miło nam poinformować, że uczeń naszego gimnazjum – Szymon Duda - zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Wędrówki z piórem" /kategoria – poezja, temat - Ojczyzna/, który był organizowany już po raz ósmy przez Gimnazjum nr 1 im. Prymasa Tysiąclecia w Kaliszu. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęła Małżonka Prezydenta RP - p. Agata Kornhauser-Duda.

Bardzo cieszymy się i jesteśmy dumni z osiągnięć naszych gimnazjalistów. Wszystkim uczniom dziękujemy za przepiękne wiersze, a Szymonowi gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy kolejnych pomyślnych wyników.

 
Wyróżnienie dla Małgosi w konkursie języka angielskiego


Z przyjemnością informujemy, że Małgosia Zając, uczennica klasy IIIb, otrzymała wyróżnienie w VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Gimnazjum "Increasing Vocabulary - Improving English" zorganizowanego przez Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szynwałdzie.

Cieszymy się z kolejnego sukcesu Małgosi i życzymy dalszych pomyślnych wyników!

dyplom mal

 
26 maja - Dzień Matki


"Jak nikt inny jesteś pośród ludzi..."

/Józef Czechowicz/


mama 2016


Wszystkim Mamom - składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pomyślności

oraz radości z dzieci, tych najmniejszych i tych już dorosłych.

Niech Wasza miłość przekazywana pociechom

wraca do Was przez cały czas.

Społeczność Publicznego Gimnazjum nr 1 w Ryglicach

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 113

Sonda

Jak oceniasz swoje wyniki w nauce w kończącym się roku szkolnym?
 

BIP

Reklama
Reklama

Statystyki

Odsłon : 280814

Losowy obraz

Banery

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama