Wyjazd na lodowisko

24 stycznia uczniowie gimnazjum pojechali na lodowisko do Dębicy. Wszyscy świetnie się bawili doskonaląc łyżwiarskie umiejętności. Do domu wracano we wspaniałych nastrojach planując już kolejny wyjazd na łyżwy.

Zobacz zdjęcia

 
Noworoczny Turniej Sportowy

 

5 stycznia w naszej szkole odbył się Noworoczny Turniej Sportowy. Klasowe drużyny rywalizowały ze sobą w meczach piłki siatkowej, a pozostali uczniowie kibicowali zagrzewając "swoich" do walki. Zwycięskie klasy to:

- w kategorii klas pierwszych - Ic

- w kategorii klas drugich - IIb

- w kategorii klas trzecich - IIIc

Rewanż - za rok!

Zobacz zdjęcia

 
Spotkanie Opłatkowe

Jak co roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, zorganizowano wigilijne spotkanie społeczności szkolnej. Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy IIa pod opieką mgr Krystyny Kłos. Młodzież recytowała wiersze, przypominała tradycje świąteczne oraz wystawiła krótkie "Jasełka". Podsumowany również został projekt edukacyjny tematycznie związany ze świętami. Następnie odbył się koncert kolęd przygotowany przez poszczególne klasy. Na koniec pani dyrektor złożyła życzenia wszystkim uczniom, łamiąc się opłatkiem z przewodniczącymi klas. Po wspólnie spędzonym czasie uczniowie rozeszli się do sal na swoje klasowe wigilie.

Zobacz zdjęcia

 
<< pierwsza < poprzednia 111 112 113 następna > ostatnia >>

Strona 113 z 113

Sonda

Jak oceniasz swoje wyniki w nauce w kończącym się roku szkolnym?
 

BIP

Reklama
Reklama

Statystyki

Odsłon : 280803

Losowy obraz

Banery

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama