Bal Absolwentów 2016


komers pion 1komers pion 2

Wtorkowy wieczór, 21 czerwca, stał się szczególnym czasem dla uczniów klas trzecich, ponieważ wszyscy spotkali się na Balu Absolwentów. Trzecioklasiści, w przepięknych wieczorowych strojach, rozpoczęli Komers od zatańczenia poloneza wraz z Panią dyrektor, nauczycielami i przedstawicielami Rodziców. Następnie przyszedł czas na niezapomniane chwile – na parkiecie zabawę prowadzili wodzireje, była też strefa kibica – dla fanów piłki nożnej.

Wszystkim dopisywał świetny humor. Bal Absolwentów stał się imprezą, która na pewno na długo zostanie w pamięci Trzecioklasistów.

Zobacz więcej zdjęć

 

Sonda

Jak oceniasz swoje wyniki w nauce w kończącym się roku szkolnym?
 

BIP

Reklama
Reklama

Statystyki

Odsłon : 280808

Losowy obraz

Banery

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama