„Pozostaw po sobie ślad ” w bibliotece


1917 zlodziejka ksiazek

 

 

Tradycyjnie uczniowie naszego gimnazjum włączają się w akcję organizowaną przez bibliotekę szkolną „Pozostaw po sobie ślad". Jej celem jest przekazanie przez uczniów klas III, którzy opuszczają mury szkoły ciekawej książki. Pozycja ta zostaje wpisana do księgozbioru i wypożyczana kolegom i koleżankom z klas młodszych. Trzecioklasiści pozostawiają po sobie miłą pamiątkę i sprawiają radość wszystkim czytelnikom.

Za ten piękny gest, pragniemy w tym roku podziękować uczniom klasy IIIb i Pani wychowawczyni mgr Magdalenie Drożdż, którzy wraz z piękną dedykacją złożyli w bibliotece książkę pt." Złodziejka książek".

Czytana książka żyje dalej !!!

 

 

zostaw slad

 

Sonda

Jak oceniasz swoje wyniki w nauce w kończącym się roku szkolnym?
 

BIP

Reklama
Reklama

Statystyki

Odsłon : 280806

Losowy obraz

Banery

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama