2013_2014
Sukces plastyczny Ani Małeckiej PDF Drukuj Email
wtorek, 24 czerwca 2014 06:37

ania plast
Uczniowie naszej szkoły: Natalia Bykowska, Oliwia Kawa, Dawid Kita, Kamil Kłos, Ania Małecka zaprezentowali swoje prace w Gminnym Przeglądzie Twórczości Plastycznej.  Miło nam poinformować, że uczennica klasy IIIa, Anna Małecka, zajęła II miejsce. Gratulujemy Ani talentu i życzymy rozwijania swoich zdolności.

plast wszys

Sukces Karoliny Pikus PDF Drukuj Email
czwartek, 19 czerwca 2014 18:49

Uczennica klasy IIIc Karolina Pikus dnia 5 czerwca 2014 r. w Tarnowie brała udział w finale VIII edycji Międzypowiatowego Konkursu Geograficznego i zajęła III miejsce. Konkurs przebiegał pod hasłem "Strefy klimatyczno-roślinne świata" i był zorganizowany przez Samorządowe Centrum Edukacji.

karolina dyplom

Poprawiony: czwartek, 19 czerwca 2014 19:00

Matematyka Innego Wymiaru - mamy sukcesy! PDF Drukuj Email
czwartek, 19 czerwca 2014 18:46

Przedstawiciele naszego gimnazjum wzięli udział w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży "Matematyka Innego Wymiaru". Dwie uczennice zostały finalistkami:

Małgorzata Zając - 2 miejsce w powiecie, 3 miejsce w województwie, 99 miejsce w kraju
Natalia Bykowska - 7 miejsce w powiecie, 20 miejsce w województwie, 307 miejsce w kraju

Gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów.

dyplom zajac

dyplom byk

I miejsce dla Małgorzaty Lasota w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Wędrówki z piórem” PDF Drukuj Email
czwartek, 29 maja 2014 18:13

gosia kalisz

Z ogromną radością informujemy, że uczennica naszego gimnazjum – Małgorzata Lasota zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Wędrówki z piórem" /kategoria – poezja, tematyka – „Patriotyzm i Młodzież"/, który był organizowany już po raz szósty przez Gimnazjum nr 1 im. Prymasa Tysiąclecia w Kaliszu pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie, a naszej Mistrzyni gratulujemy tak niesamowitego sukcesu i życzymy rozwijania swoich licznych talentów

dyp lasota

Poprawiony: czwartek, 19 czerwca 2014 18:48

Angela i Małgosia najlepsze na konkursie z angielskiego w Szynwałdzie! PDF Drukuj Email
środa, 14 maja 2014 12:32

szynwald konkurs
14 maja 2014 roku w Zespole Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum w Szynwałdzie odbył się IV Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego "Increasing Vocabulary - Improving English". Uczestnicy konkursu musieli zmierzyć się z trudnym testem leksykalnym, obejmującym m.in. następujące zadania: zapisywanie wyrazów literowanych przez lektora, słowotwórstwo, pisanie definicji wyrazów, tłumaczenie fragmentów zdań.

Z radością informujemy, że reprezentantki naszego gimnazjum doskonale poradziły sobie z zadaniami konkursowymi i odniosły duży sukces: Angela Grzenia zajęła I miejsce, a Małgorzata Lasota - miejsce II.

Bardzo cieszymy się z sukcesu dziewcząt, gratulujemy i życzymy rozwijania talentów językowych.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>