2015/2016
"Mieć wyobraźnię miłosierdzia"


wyobraznia

Nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w małopolskim projekcie „Mieć wyobraźnię miłosierdzia" przygotowującym uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do niesienia pomocy potrzebującym. Stworzyliśmy projekt „Magnum Opus – Wielkie Dzieło", który realizowaliśmy przez cały rok szkolny 2015/2016. W naszym projekcie znalazły się działania pozwalające przynajmniej częściowo pomóc dzieciom z ubogich domów, dzieciom zaniedbanym wychowawczo oraz rodzinom wielodzietnym i niepełnym. Realizowaliśmy działania na rzecz osób starszych i samotnych, a także niepełnosprawnych i chorych. Dzięki pracy i zaangażowaniu uczniów na wielu twarzach pojawił się uśmiech.

Nasze starania zostały docenione i znaleźliśmy się w gronie 11 wyróżnionych szkół z rejonu tarnowskiego, które zostały zaproszone na galę podsumowywującą. Wszystkim uczniom biorącym udział w projekcie, nauczycielom i wychowawcom zaangażowanym w przygotowanie działań oraz wszystkim darczyńcom należą się najserdeczniejsze podziękowania. Razem zrobiliśmy coś wielkiego i miejmy nadzieję, że nigdy nie zabraknie nam siły i pomysłów aby nieść miłosierdzie potrzebującym w następnych latach.


milosierdzie

 
Nasza drużyna znów niepokonana!


Z dumą informujemy, że nasza drużyna chłopców zajęła I miejsce w Powiatowym Półfinale Gimnazjady Młodzieży w Piłce Nożnej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

polfinaly

 
"Młodzi i bezpieczni"


gromnik


Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Międzypowiatowym Turnieju Sportowo–Profilaktycznym „Młodzi i bezpieczni" oraz w konkursie spektakli profilaktycznych w Gromniku. Celem turnieju było zachęcenie uczniów do pogłębienia wiedzy o bezpieczeństwie oraz roli profilaktyki zdrowotnej w kształtowaniu postawy dbałości o kondycję psychofizyczną. Reprezentanci naszej szkoły zajęli X miejsce w turnieju sportowo-profilaktycznym oraz II miejsce w konkursie spektakli profilaktycznych.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Sportowy sukces naszych chłopców!


gimnazjada

dyplom pilka

 

 

Z przyjemnością informujemy, że drużyna sportowa chłopców z naszej szkoły uzyskała tytuł Mistrza Gminy Ryglice w Gimnazjadzie Młodzieży w piłce nożnej.

Jesteśmy dumni z naszych chłopaków i życzymy dalszych sukcesów. Tak trzymać! :)

 

 
Wyniki konkursu na „ Najpiękniejszy wiersz o miłości”


Dnia 15 kwietnia 2016 r. został rozstrzygnięty konkurs poetycki na „Najpiękniejszy wiersz o miłości". Jury w składzie: Pani Dyrektor – Anna Sikorska, pani bibliotekarka – Marzena Kluz oraz panie polonistki – Krystyna Marcinek oraz Magdalena Drożdż, kierując się oryginalnością ujęcia tematu, bogactwem środków stylistycznych oraz ogólnym wyrazem artystycznym przekazu przyznało następujące nagrody:

I miejsce – Sylwia Zakrzewska, I a
II miejsce – Ewelina Klimek, III a
III miejsce – Szymon Duda, I b

Wszystkim uczniom dziękujemy za piękne wiersze, a Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu już za rok!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 6

Sonda

Jak oceniasz swoje wyniki w nauce w kończącym się roku szkolnym?
 

BIP

Reklama
Reklama

Statystyki

Odsłon : 284911

Losowy obraz

Banery

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama