2015/2016
Gminny Konkurs „W świecie poetów i poezji - 2015” – gimnazjaliści z Ryglic bezkonkurencyjni!


DSC 0540


Dnia 1 grudnia 2015 r. odbył się Gminny Konkurs „W świecie poetów i poezji" zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach. Jego celem było poszerzanie wiedzy na temat znanych poetów oraz ich dzieł. W konkursie wzięli udział także nasi gimnazjaliści, którzy, jak zwykle, zaprezentowali się doskonale, o czym świadczą uzyskane wyniki:


Natalia Duda – miejsce I

Dominik Sereda – miejsce II

Wszystkim uczniom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły, a naszym Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych pomyślnych wyników.

Natalio i Dominiku – wspaniałe sukcesy – wyrazy najwyższego uznania!!!

 
Julia Jodłowska - I miejsce w IX Konkursie Ortograficznym o Pióro Burmistrza Ryglic


julia 490


28 października 2015 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach, odbył się IX Konkurs Ortograficzny o Pióro Burmistrza Ryglic.

Do rywalizacji przystąpiło 21 uczniów z sześciu szkół: gimnazjum z Szynwałdu, Lubczy, Ryglic, Zalasowej, Czermnej i Jodłowej.

Z radością informujemy, że I miejsce zajęła nasza uczennica - Julia Jodłowska, która nie popełniła ani jednego błędu. Gratulujemy Julii i życzymy dalszych sukcesów.

 
Sukces Kingi w biegach przełajowych


kinga


Dnia 28.09.2015 w Mościcach odbył się Półfinał Powiatowy w Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali : Patryk Ziomek, Małgorzata Wojtaszowicz, Kinga Wątroba, Justyna Zbylut.

Z przyjemnością informujemy, że Kinga Wątroba zajęła 8 miejsce i tym samym zakwalikowała się do Finału Powiatowych Biegów Przełajowych, który odbędzie się 7.10.2015r. w Nowym Targu.

Gratulujemy Kindze sukcesu i trzymamy za nią kciuki w Finale!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 6

Sonda

Jak oceniasz swoje wyniki w nauce w kończącym się roku szkolnym?
 

BIP

Reklama
Reklama

Statystyki

Odsłon : 284911

Losowy obraz

Banery

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama