Desperadio

radio male

W naszym gimnazjum od sześciu lat prowadzi działalność szkolne radio "Desperadio". Obecnie zespół składa się z 9 osób, które codziennie umilają uczniom przerwy i poranki. Prowadzone są audycje na ważne tematy oraz przekazywane są ogłoszenia. W określone dni uczniowie mogą także składać życzenia z okazji urodzin i dedykować piosenki swoim znajomym czy przyjaciołom.

Radio jest ciągle modernizowane. Jest to ciekawy sposób spędzania czasu i gromadzenia nowych doświadczeń. Kto wie, może któreś z "radiowców" zrobi kiedyś karierę w prawdziwej stacji radiowej ??

Skład "Desperadia": Paweł Nalepka, Kamil Kłos, Justyna Zbylut, Sandra Kępowicz, Kinga Wątroba, Marcelina Zając, Patrycja Dybel i Patrycja Golec.

Opiekunem szkolnego radia jest pani mgr Elżbieta Kucajda.